• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Rozpoczęte zostały roboty budowlane na łączniku ulic (..)

Rozpoczęte zostały roboty budowlane na łączniku ulic Otwartej - Moniuszki

26 Sierpnia 2022

Rozpoczęte zostały roboty budowlane na łączniku ulic Otwartej - Moniuszki. W ramach inwestycji w miejsce starej i nierównej nawierzchni z trylinki wykonana zostanie nowa nawierzchnia z kostki betonowej wraz z odwodnieniem.

Projekt skoordynowany jest z projektem sąsiadującego łącznika Otwarta - Limanowskiego w połączeniu nawierzchni ulic Otwartej i Poniatowskiego, a także w zakresie oświetlenia i kanalizacji deszczowej.

Wykonawcą wybranym w przetargu nieograniczonym jest firma Biobud, a wartość robót wyniesie 578.000 zł.

Oddanie obiektu do eksploatacji planowane jest w połowie października.

zamknięcie drogi

do góry