• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Spotkanie inauguracyjne miejskiego programu wsparcia (..)

Spotkanie inauguracyjne miejskiego programu wsparcia „Lokalna Karta Przedsiębiorcy”

7 Września 2020

Pomysłodawcy tego projektu spotkali się dzisiaj z przedsiębiorcami Oleśnicy i powiatu, aby osobiście przedstawić założenia, zasady funkcjonowania i korzyści dla jego uczestników.

karta

Wspieramy, dynamizujemy i rozwijamy lokalną przedsiębiorczość. Taki jest cel programu. Chcemy, aby lokalna przedsiębiorczość połączyła się siatką wzajemnych korzyści, wymieniała się usługami, ulgami i rabatami, ale też budowała pozytywne relacje. W odpowiedzi na trudny dla biznesu czas epidemii, zainspirowani cennymi podpowiedziami i oczekiwaniami oleśnickich przedsiębiorców oddajemy dzisiaj w Państwa ręce „Lokalną Kartę Przedsiębiorcy”. Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji. Pierwsi przedsiębiorcy są już w programie.

Dzisiejsze spotkanie było fajną, ponad dwugodzinną dyskusją, z ciekawymi pomysłami i propozycjami rozbudowy programu.

Wszystko o programie na stronie www.kartaprzedsiebiorcy.pl. Tam znajdziecie regulamin, dokumenty, uczestników programu i ich ofertę.

do góry