• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Kilińskiego (..)

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Kilińskiego w Oleśnicy ucieszą się z nowych, kolorowych toalet

24 Sierpnia 2022
Zakończono modernizację toalet w Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Oleśnicy! Burmistrz Oleśnicy Jan Bronś spotkał się przedstawicielami Zakładu Budynków Komunalnych, aby dokonać odbioru pomieszczeń!
 
Prace wykonał Zakład Dekarski Mariusz Lis, a ich koszt to 221 864 zł!
 
Uczniowie na pewno się ucieszą, bo nowe toalety wyglądają przepięknie. Są kolorowe i estetyczne! Aż miło! A wakacje to przecież najlepszy czas na takie remonty.
 
nowe łazienki
 
nowa łazienka
 
nowa łazienka
 
nowa łazienka
do góry