Wielkie, emocjonujące wydarzenie w Oleśnicy – Suzuki Boxing Night! Dziś odbyła się w naszym mieście konferencja prasowa
27 Września 2022Polski Związek Boksu i Suzuki Motor Poland, główni organizatorzy cyklicznych imprez Suzuki Boxing Night zaproponowali zorganizowanie tej imprezy właśnie w Oleśnicy. To bardzo prestiżowe wydarzenie sportowe, które gościło już w wielu miastach Polski. Podczas imprezy walczą pięściarze rangi międzynarodowej, ale też nasze rodzime gwiazdy boksu. Dziś to już pewne! Suzuki Boxing Night zawita do Oleśnicy 21 października!

Ta impreza przyciąga gwiazdy, przyciąga publiczność, przyciąga dobą zabawę. Oleśnicka gala byłaby połączona z obchodami 30-lecia zdobycia medalu olimpijskiego przez naszego pięściarza Wojciecha Bartnika.
Burmistrz Jan Bronś i Starosta Oleśnicki Sławomir Kapica zadeklarowali wsparcie i współpracę. Dziś odbywała się konferencja prasowa. Uczestniczyli w niej Paweł Grabowski - dyrektor Generalny Marketingu PZB, Wojciech Bartnik - trener kadry narodowej, Grzegorz Nowaczek - prezes PZB, Jan Bronś - burmistrz Oleśnicy, Stanisław Stępień - zastępca starosty i Aleksander Chrzanowski - Przewodniczący Rady Miasta Oleśnicy.

Polski Związek Bokserski się nie zatrzymuje, tylko działa prężnie. Informacje o dystrybucji biletów na to wielkie, sportowe wydarzenie będą już niedługo dostępne w oficjalnym komunikacie PZB.
Relacja na żywo z imprezy w Oleśnicy będzie nadawana w TVP SPORT w najlepszym czasie antenowym. To niezwykłe wydarzenie odbędzie się 21 października! O szczegółach będziemy informować na bieżąco!

