• język migowy
  • BIP
Strona główna/Kalendarium

Kalendarium

terminarz dnia 21.07.2024

Miejsce: Oleśnica, Rynek - Ratusz
Kategoria: Miasto
Data: 2024-07-06 - 2024-08-31

WAKACYJNE PATIO RUSZA Z DARMOWYMI KONCERTAMI
☀️ Kochani! Otwieramy nasze WAKACYJNE PATIO w Ratuszu!☀️ 6.07 zagra Skorup Music - Event & Wedding DJ - rozpoczynamy od wakacyjnej DYSKOTEKI/POTAŃCÓWKI! A później już do końca wakacji w każdy weekend możecie wpaść na różne koncerty do RATUSZA!

WSTĘP BEZPŁATNY na każde wydarzenie! A dodatkowo możecie się delektować również bezpłatnie naszą pyszną oleśnicką wodą mineralną u niezastąpionego Wodnik Oleśnica <3>

Chodźcie na PATIO uczestniczyć w fajnych wydarzeniach muzycznych! PODAJCIE DALEJ tę informację - niech wie o nas jak najwięcej osób!

plakatpatio

Miejsce: Oleśnicki Dom Spotkań z Historią
Kategoria: Kultura
Data: 2024-07-21
Godzina: 14:00

Serdecznie zapraszamy na spacer po malowniczej Oleśnicy z przewodniczką, który odbędzie się 20 lipca w godz. 11.30-14.30 oraz 21 lipca w godz. 14.00-17.00 Miejscem zbiórki jest Oleśnicki Dom Spotkań z Historią. Na spacer obowiązują zapisy wyłącznie przez formularz internetowy.

Plakat informacyjny

Termin spaceru z przewodnikiem

  • 21 lipca 2024, godz. 14.00-17.00
Nie znaleziono formularza.

Opłata

  • bilet normalny 15 zł
  • bilet ulgowy 10 zł


Płatne gotówką lub kartą w dniu spaceru w Oleśnickim Domu Spotkań z Historią, ul. Bociania 11.

Kategoria: Kultura
Data: 2024-07-21
Godzina: 17:00

Zapraszamy na koncert  Janusza Cedro "ROZŚPIEWANY DOLNY ŚLĄSK - NAJPIĘKNIEJSZE PIOSENKI ŚWIATA, CZYLI PRZEBOJE POLSKIEJ MUZYKI ROZRYWKOWEJ LAT 60 TYCH I 70 TYCH", który odbędzie się 21.07.2024 o godz. 17.00 w Amfiteatrze nad Stawami Miejskimi w Oleśnicy.

plakat na koncert Janusza Cedro

O koncercie

Koncert odbywa się w ramach cyklu : "Rozśpiewany Dolny Śląsk - Koncerty Janusza Cedro - Lato 2024".
Patronat Honorowy nad tym cyklem objął PRZEWODNICZĄCY SEJMIKU WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO - JERZY POKÓJ.
Janusz Cedro zaprezentuje recital " NAJPIĘKNIEJSZE PIOSENKI ŚWIATA, CZYLI PRZEBOJE POLSKIEJ MUZYKI ROZRYWKOWEJ LAT 60-TYCH I 70-TYCH", ale też wykona utwory ze swoich trzech innych recitali tj. : recitalu "PIEŚNI GOSPEL - KORZENIE JAZZU", ze swojego autorskiego recitalu "UWIERZ MI", oraz z recitalu " JAZZ STANDARDS".


Janusz Cedro – kompozytor, wokalista , instrumentalista , aranżer i producent muzyczny. Znany szerszej publiczności jako wokalista grupy SPIRITUALS SINGERS BAND, oraz z występów w projekcie JANUSZ CEDRO LIVE IN CONCERT i JANUSZ CEDRO AND THE BAND .
W 2018 roku powołał nowy projekt JANUSZ CEDRO - SOLO (wokal z towarzyszeniem gitary ). Z tym projektem gra koncerty (zawsze przy pełnych salach), a koncert zatytułowany jest " NAJPIĘKNIEJSZE PIOSENKI ŚWIATA, CZYLI PRZEBOJE POLSKIEJ MUZYKI ROZRYWKOWEJ LAT 60-TYCH I 70-TYCH" .


Na program koncertu składają się utwory muzyczne m.in. takich zespołów i wykonawców jak: CZERWONE GITARY, PIOTR SZCZEPANIK, DWA PLUS JEDEN, NIEBIESKO CZARNI, SŁAWA PRZYBYLSKA, CZESŁAW NIEMEN, MICHAJ BURANO, KARIN STANEK, MACIEJ KOSSOWSKI, ANDRZEJ I ELIZA, BREAKOUT, URSZULA SIPIŃSKA, SKALDOWIE i innych .
Aranżacje utworów są bliskie oryginalnym wykonaniom. Na koncertach będzie BALLADOWO, będzie też ROCKANDROLLOWO i z ogniem, bo w końcu były to "Złote czasy rock and rolla ". Ale przede wszystkim, co ważne, nie ograniczona jest podczas koncertu ilość wykonywanych refrenów, a każdy koncert to wspaniałe "WSPÓLNE ŚPIEWANIE Z PUBLICZNOŚCIĄ" .


Patronat Medialny nad Projektem Janusz Cedro - Solo sprawują : TVP3 WROCŁAW, Radio Wrocław , Gazeta Wyborcza Wrocław, Portal Internetowy MY WROCŁAWIANIE, Portal Internetowy NIESAMOWITY DOLNY ŚLĄSK, Portal Informacyjny Doba.pl ,Internetowa Telewizja Dolnego Śląska DTV24, Portal Informacyjny TUWROCŁAW.

do góry