• język migowy
  • BIP
Strona główna/Kalendarium

Kalendarium

terminarz dnia 28.07.2024

Miejsce: Oleśnica, Rynek - Ratusz
Kategoria: Miasto
Data: 2024-07-06 - 2024-08-31

WAKACYJNE PATIO RUSZA Z DARMOWYMI KONCERTAMI
☀️ Kochani! Otwieramy nasze WAKACYJNE PATIO w Ratuszu!☀️ 6.07 zagra Skorup Music - Event & Wedding DJ - rozpoczynamy od wakacyjnej DYSKOTEKI/POTAŃCÓWKI! A później już do końca wakacji w każdy weekend możecie wpaść na różne koncerty do RATUSZA!

WSTĘP BEZPŁATNY na każde wydarzenie! A dodatkowo możecie się delektować również bezpłatnie naszą pyszną oleśnicką wodą mineralną u niezastąpionego Wodnik Oleśnica <3>

Chodźcie na PATIO uczestniczyć w fajnych wydarzeniach muzycznych! PODAJCIE DALEJ tę informację - niech wie o nas jak najwięcej osób!

plakatpatio

Miejsce: Amfiteatr nad stawami miejskimi
Kategoria: Kultura
Data: 2024-07-28
Godzina: 16:00

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy serdecznie zaprasza na niezwykłe wydarzenie – Magiczny Pokaz Iluzji Magika Markusa w programie iluzji “Czary-Mary na wesoło”, które odbędzie się 28 lipca o godzinie 16:00 w Amfiteatrze nad stawami miejskimi.

Będzie wesoło, kolorowo i oczywiście bardzo magicznie!

Plakat informacyjny

Magiczny Pokaz Iluzji Magika Markusa w programie iluzji “Czary-Mary na wesoło”

To niesamowite widowisko, które bawi, edukuje i zaskakuje! Magik Markus prowadzi pokaz w sposób zabawny, tłumacząc przy tym zasady fizyki, chemii i matematyki. Pobudza wyobraźnię i skłania do myślenia, a także na podstawie rekwizytów tłumaczy wiele zjawisk, które mogłyby wydawać się niewytłumaczalne. Do większości trików artysta angażuje dzieci, co czyni przedstawienie jeszcze bardziej interaktywnym i angażującym.

Będzie wesoło, kolorowo i oczywiście bardzo magicznie!

Magik Markus jest laureatem wielu prestiżowych nagród, m.in. Statuetki Luksusowej Marki Roku 2019 w Janowie Podlaskim, co gwarantuje niezapomniane przeżycia i najwyższy poziom artystyczny.

do góry