• język migowy
  • BIP
Strona główna/Dla mieszkańca/Głosujesz - Decydujesz!

Głosujesz - Decydujesz!

herb

Do dyspozycji mieszkańców Oleśnicy oddajemy platformę, która umożliwi wypowiedzenie się oleśniczanom w najważniejszych dla nich i dla miasta sprawach. Przygotowano ją w związku z podjęciem przez Radę Miasta uchwały o wprowadzeniu Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego, ale narzędzie to można wykorzystywać również przy innych projektach.

Aby oddać głos należy przygotować numer PESEL. System jest sprzężony z bazą meldunkową i weryfikuje, czy udział bierze osoba zameldowana w Oleśnicy. W jednym badaniu udział wziąć można tylko raz.

Osoby, które nie są zameldowane w Oleśnicy, ale w naszym mieście mieszkają, również mają możliwość, by się wypowiedzieć. W tym celu muszą założyć konto i w trybie rejestracji podać nr PESEL, składając przy tym oświadczenie o zamieszkaniu w Oleśnicy i podając adres. Prawdziwość oświadczeń może być weryfikowana.

System posiada wszelkie wymagane prawem zabezpieczenia. W przypadku problemów prosimy o kontakt pod nr tel. (71) 79 82 112 lub napisać wiadomość na adres e-mail:  lub .

 

logowanie

 

do góry