• język migowy
 • BIP
Strona główna/Invest in Oleśnica

Invest in Oleśnica

FLAGA ANGLI

Burmistrz Miasta Oleśnica

Szanowni Państwo!

Zapraszam do inwestowania w Oleśnicy - pięknym i historycznym mieście położonym około 30 km na północny wschód od Wrocławia.

Stolica Powiatu Oleśnickiego oferuje doskonałe tereny inwestycyjne, niski podatek od nieruchomości, świetne skomunikowanie z trasą S8, węzły kolejowe, międzynarodowe lotnisko w odległości 30 minut drogi oraz profesjonalną kadrę administracyjną, stanowiącą wsparcie na każdym etapie inwestycji.

Naszym celem jest Miasto, które zachwyca - piękne, zadbane, czyste, bezpieczne, zielone - dobre miejsce do życia: do pracy, nauki, aktywnego wypoczynku, wychowywania dzieci.

Zapraszamy do Oleśnicy, budujmy razem ten wyjątkowy projekt, jakim jest Miasto tworzone przez ludzi i dla ludzi.

Jan Bronś
Burmistrz Miasta Oleśnicy

Zainwestuj w Oleśnicy - poznaj warunki

Aktualności Invest in Oleśnica

Znaleziono wiadomości: 13.

 • Invest in Oleśnica, ul. Wielkopolna Invest in Oleśnica, ul. Wielkopolna 2020-12-01

  Invest in Oleśnica, ul. Wielkopolna

  Oferta greenfield w lokalizacji Oleśnica, ul. Wielkopolna o powierzchni 0,8946 ha w cenie 129,86 zł /m2 z przeznaczeniem w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny usługowe. Kształt działki czworokąt.

 • Invest in Oleśnica, ul. Energetyczna Invest in Oleśnica, ul. Energetyczna 2020-12-01

  Invest in Oleśnica, ul. Energetyczna

  Oferta greenfield w lokalizacji Oleśnica, ul. Energetyczna o powierzchni 0,9417 ha z przeznaczeniem w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego w cenie 57 zł /m2 jako tereny zabudowy produkcyjnej i składowo - magazynowej, tereny dróg publicznych - drogi lokalne.

 • Invest In Oleśnica, ul. B.Krzywoustego Invest In Oleśnica, ul. B.Krzywoustego 2020-12-01

  Invest In Oleśnica, ul. B.Krzywoustego

  Oferta greenfield w lokalizacji Oleśnica, ul. B.Krzywoustego o powierzchni 2,4994 ha w cenie 133,61 zł/m2 z przeznaczeniem w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny usług. Droga dojazdowa z drogi wojewódzkiej nr 451 - ul. B. Krzywoustego szerokość 27 m

do góry
top_baner